Image

EXTRAPEP - HD 600 - AMINOKYSELINY A PROTEÍNY

35.00 €

EXTRAPEP > HD Čistý hydrolyzát srvátkového ......

Detail

EXTRAPEP > HD


Čistý hydrolyzát srvátkového proteínu.


Extrapep je pravý hydrolyzát srvátkového proteínu.


Extrapep>HD obsahuje vysokohodnotné bioaktívne krátke srvátkové hydrolyzátové peptidy /SCWPs/ s anabolickými vlastnosťami a s extrémne rýchlym vstrebávaním.


Špecifické vlastnosti /SCWPs/ využívajú najmä profesionálni športovci, ktorí potrebujú ten najkvalitnejší zdroj proteínov, rovnako ako športovci s požiadavkou na extrémne rýchlo vstrebateľný proteín.


Vďaka unikátnej technológii výroby je možné Extrapep>HD užívať pred, počas alebo okamžite po skončení náročného tréningu, pretekov, zápasu.


Extrapep >HD je bohatým zdrojom aminokyselín BCAA a ako proteínový zdroj sa podieľa na udržiavaní a raste svalovej hmoty. Extrapep >HD je high-end produkt a preto neobsahuje aspartam ani sukralózu.


Zloženie: krátke reťazce zo srvátkových proteínových hydrolyzátov, kakao, xantán, inulín, aróma, sladidlo: acesulfám draselný, steviol glykozidy. Dávka: 10g = 2 polievkové lyžice = 1 odmerka / 200 ml vody alebo odtučneného mlieka.


Podľa potreby zoberte 3 aj viac dávok za deň.


Doporučenie: Extrapep >HD je určený pre profesionálnych športovcov, preto treba veľkosti optimálnej dávky napasovať k potrebám pred, počas a po výdaji energie.


Upozornenie: Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte dennú dávku. Uložte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.


Balenie: 600g


Podmínky prodeje